YHTEYSTIEDOT

Postiosoite:  

Raision ja Lounaisrannikon Matkailuoppaat ry.
Pätkäkuja 1 B 19
21200 Raisio 

Johtokunta 2018:

Räsänen Eija, pj
p. 040-837 7218 
eija.a.rasanen@gmail.com

Karmakoski Pirkko, varapj
p. 050 570 6709
pirkko.karmakoski@fimnet.fi 

Lahti Leena
p. 040 522 0356
leena.lahti@kotikone.fi

Moislahti Elise
moislahti@gmail.com

Rantanen Maarit, tiedottaja
p. 044 782 1202
maarit.rantanen@raisio.com

Ranto Anna-Leena, sihteeri 
p. 041 443 8464
anna-leena.ranto@poytya.fi

Reunanen Leena, rahastonhoitaja
p. 0400 518 554
leena.reunanen@talousverkko.fi

Virtanen Tuuli 
p. 0400 841 560
tuuli.virtanen@luukku.com